Vyberte si jazyk
Hotely DovolenŠ

VISTA MARE HOTELS


Viale Regina Elena, 100 - 47900 Rimini (RN)
+39 0541 380368
+39 0541 380278

popis


Zde najdete ide√°ln√≠ ře¬öen√≠, aby zůstali v Rimini starosti v jednom z na¬öich hotelů. Oboj√≠ se nach√°z√≠ v Marina Centro v Rimini moři, a vyznačuje pohostinnost√≠ a uv√≠tac√≠m postoje typick√© pro pobře¬ě√≠ Riviera Romagnola, Hotel La Gioiosa a Hotel Marconi Beach ček√°, aby si relaxačn√≠ pobyt v jedinečn√©m prostřed√≠ a pohodln√©.

V kuchyni se připravuj√≠ řadu nab√≠dek, včetně jednoho vegetari√°nsk√© a organick√©, s pokojů s ve¬öker√Ĺm komfortem, od pl√°¬ěe vybaven√© pro nejmen¬ö√≠, do posilovny pro ty, kteř√≠ chtěj√≠ udr¬ěovat se v kondici zat√≠mco na dovolen√©, na¬öe zař√≠zen√≠ jsou charakterizov√°ny slu¬ěby jedinečn√Ĺ, navr¬ěen√Ĺ speci√°lně pro blaho hostů.

Na¬öe 3-hvězdičkov√© hotely se nach√°zej√≠ v z√°viděn√≠hodn√© pozici: jen p√°r kroků od moře a n√°kupn√≠ ulice v Rimini, jsem vynikaj√≠c√≠ z√°kladnou pro nezapomenutelnou dovolenou. Tak√© z√°bava je po ruce vzhledem k bl√≠zkosti klubů, barů, restaurac√≠ a klubů, kde si str√°vit kr√°sn√Ĺ večer a z√°bavn√≠ch parků rivi√©ry. A konečně, jen p√°r kilometrů tak√© Fiera di Rimini, referenčn√≠m bodem v It√°lii pro poř√°d√°n√≠ konferenc√≠, v√Ĺstav a akc√≠.

Pro v¬öechny ud√°losti, kter√© se konaj√≠ v t√©to oblasti, na¬öe 3-hvězdičkov√Ĺ hotel Rimini nab√≠z√≠ sv√Ĺm hostům speci√°ln√≠ nab√≠dky.
Hotel La Gioiosa a Marconi Beach jsou proto nejlep¬ö√≠m způsobem, jak zůstat v srdci Marina Center.

slu¬ěba


Hotel Marconi Beach Sea v Rimini
Nach√°z√≠ se v Marina Centre, exkluzivn√≠, pohodln√© a př√≠jemn√©.
KUCHYNĚ
Bufet pro dobrou rann√≠ zat√≠¬ěen√≠ "sladkosti" Kromě toho, pro ty, kteř√≠ chtěj√≠ "biologick√©ho √ļhlu." To nejlep¬ö√≠ z m√≠stn√≠ kuchyně, středomořsk√© a mezin√°rodn√≠ kuchyně, zalo¬ěen√© na v√Ĺběru surovin a vysok√© kvality. Tradice a inovace jsou kombinov√°ny s bohatou sn√≠dan√≠ formou slu¬ěby.
Na¬öe pokoje
V¬öechny pokoje maj√≠ balkon s v√Ĺhledem na moře, klimatizaci, satelitn√≠ TV s obrazovkou LED LCD, mini-bar, vysou¬öeč vlasů, trezor, telefon, zvukotěsn√© dveře
V hotelu: WI-FI.
Host√© se mohou tě¬öit na pěknou stinnou zahradu, soukrom√© parkovi¬ötě, mal√° posilovna s vybaven√≠m Technogym.
V Marconi Beach Hotel jsou k dispozici pro hosty:
47 pokojů včetně 1 kr√°lovsk√© apartm√° a 2 junior suites
Jednotlivé kontroly klimatu
Minibar
Safe
Telefonem s př√≠mou volbou
Led LCD televize se satelitn√≠m př√≠jmem, 5 zahraničn√≠mi kan√°ly
WI-FI
Zvukově dveře
SLUŽBY
Čtyřnoh√©ho př√°tel√© jsou v√≠t√°ni jak v hotelu a na pl√°¬ěi, do l√°zně 81.
Pro na¬öe z√°kazn√≠ky na pl√°¬ěi: Chaty, slunečn√≠ky, sprchami, n√°dhern√© hři¬ötě pro děti, z√°bava pro děti i dospěl√©, pl√°¬ěov√Ĺ volejbal a bocce kurty, fitness centrum.
alternativou k pl√°¬ěi ka¬ěd√Ĺ den dostanete voln√Ĺ vstup do Beach Village. Zdarma shuttle bus
Poř√°d√°me tak√© večern√≠ prohl√≠dky v historick√©m centru Rimini, Gradara a Rimini ve vnitrozem√≠.
Ka¬ěd√Ĺ t√Ĺden shuttle bus do Wonderland.

Hotel La Gioiosa v Rimini Marina centru
Rodinn√° atmosf√©ra, kde se sch√°z√≠ a naj√≠t nov√© př√°tele.
SN√ćDANĚ
V den, kdy začne s vydatnou sn√≠dan√≠. Bufet pro dobrou rann√≠ zat√≠¬ěen√≠ "sladkosti".
RESTAURACE
V na¬ö√≠ restauraci Vistamare Hotel Marconi Beach (v předn√≠ č√°sti Bagno 81) chutn√© pokrmy z masa a ryb, ka¬ěd√Ĺ den tři různ√© nab√≠dky, a pokud jste vegetari√°n nebo celiakie (na vy¬ě√°d√°n√≠) za v√°s un'apposito denn√≠ menu. Bufet z předkrmů, surovin a vařen√© zeleniny, ovoce a pečiva.
Na¬öe pokoje
Na¬öe pokoje s koupelnou-sprchou, pohodln√Ĺmi postelemi s hypoalergenn√≠ matrace, klimatizac√≠, LCD TV, telefon, trezor, vysou¬öeč vlasů. Několik s balkonem

SLUŽBY
Koupelna 81 na¬öim z√°kazn√≠kům k dispozici: kabiny, slunečn√≠k, leh√°tka, sprchy, n√°dhern√© hři¬ötě pro děti, z√°bavu pro děti i dospěl√©, pl√°¬ěov√Ĺ volejbal a bocce kurty, fitness centrum.
82 do koupelny (v¬ědy 81-¬ě√°dn√Ĺ probl√©m), si mů¬ěete přin√©st sv√© 4-legged př√°tele na piknik pr√°vě pro ně.
Poř√°d√°me tak√© večern√≠ prohl√≠dky v historick√©m centru Rimini, Gradara a Rimini ve vnitrozem√≠.
Ka¬ěd√Ĺ t√Ĺden shuttle bus do Wonderland.
Wi-Fi zdarma v celém hotelu
Kola k dispozici

z € 00,00
informace o po¬ěadavku
kde jsme