Vyberte si jazyk
Hotely DovolenŠ

HOTEL CARLTON


VIA ENOTRIA, 3 - 30016 Lido di Jesolo (VE)
+39 0421 362288
+39 0421 362828

popis


The Carlton Hotel 4 star n√°bře¬ě√≠ Jesolo. √ötuln√Ĺ a elegantn√≠ hotel v Jesolo př√≠mo s v√Ĺhledem na Jadersk√© moře a m√° dobře vybavenou soukromou pl√°¬ě a dva baz√©ny s v√≠řivkou, u pl√°¬ěe baz√©n se slanou vodou nebo brakick√© vody, na druh√© straně baz√©nu v parku zahradě s čerstvou vodou. Samozřejmost√≠ jsou mini baz√©ny pro na¬öe nejmen¬ö√≠ hosty. Baz√©ny a pl√°¬ěe jsou pro v√Ĺhradn√≠ pou¬ěit√≠ na¬öich z√°kazn√≠ků.

Jsme na v√°s čekaj√≠ v na¬öem 4-hvězdičkov√Ĺ hotel př√≠mo u pl√°¬ěe v Jesolo.

15 km s jemn√Ĺm zlat√Ĺm p√≠skem, vybaven√© slunečn√≠ky a leh√°tky, kabinkami, pl√°¬ěov√Ĺch barů a oblast√≠ pro z√°bavy a sportu: To je to, co v√°s ček√° v hotelu Carlton Jesolo Jesolo, proslul√Ĺ 4 hvězdičkov√Ĺ hotel.

Čtverce na město ¬ěije s akc√≠ a přehl√≠dek, a dlouh√© pě¬ö√≠ ulice s restaurac√≠, pizzeri√≠, disko barů, obchodů, aby Jesolo c√≠l pro nezapomenutelnou dovolenou pro v¬öechny potřeby a věku.

N√°¬ö slib je, aby svou dovolenou, kter√° zanech√° vzpom√≠nku ... bezkonkurenčn√≠ v na¬öich 4 hvězdy Jesolo.
Mů¬ěete si vychutnat n√°dhern√Ĺ v√Ĺhled na baz√©n o probuzen√≠ v dopoledn√≠ch hodin√°ch a dos√°hnout v naprost√©m pohodl√≠ zlat√© pl√°¬ěe, kde si mů¬ěete odpočinout na √ļpat√≠ modr√© moře s okem směrem k modr√© obloze.
Mezi ponoru a druh√Ĺ N√°¬ö person√°l je v¬ědy připraven nab√≠dnout kvalifikovan√© slu¬ěby a přizpůsobit před proch√°zku k objevov√°n√≠ centrum Jesolo se stovkami obchodů čel√≠ na v√≠ce ne¬ě 12 kilometrů pě¬ö√≠ch.

slu¬ěba


Z√°viděn√≠hodn√© poloze mezi Tur√≠n a Milan čtverečn√≠ pizzu, klidn√© oblasti, kter√© o¬ě√≠v√° ve večern√≠ch hodin√°ch na pě¬ö√≠ z√≥ně pln√© obchodů, barů, hospod a hudebn√≠ch akc√≠ a přehl√≠dek. Hotel Carlton, 4 hvězdičkov√Ĺ hotel v Jesolo je ide√°ln√≠ m√≠sto, aby mohli bavit a relaxovat ve sv√© dovolen√© v Jesolo hotelu. Jak se probud√≠te jen otevř√≠t oči, pozor na balkon a vychutnat si show jedinečn√Ĺ, √ļ¬ěasn√Ĺ v√Ĺhled na moře Jesolo. A "To je kr√°sa př√≠mořsk√© hotel, kr√°sy probuzen√≠ s √ļsvitem, kter√Ĺ se zved√° př√≠mo z moře a j√≠t sp√°t, zat√≠mco slunce hlad√≠ kolejov√Ĺch vlny na moře. To v¬öe zat√≠mco jemn√Ĺm zlat√Ĺm p√≠skem a atmosf√©ra děl√° to jedinečn√Ĺ a nezapomenuteln√Ĺ.
Relaxačn√≠ a wellness jsou nutnost√≠ v na¬öem hotelu př√≠mo u pl√°¬ěe, vybaven√© ve¬öker√Ĺm komfortem pro ka¬ědou potřebu. Nejen, ¬ěe m√°te dva baz√©ny s jacuzzi vanou, aby se n√°bře¬ě√≠, ale budete m√≠t tak√© vyhrazen√° pl√°¬ě, ze kter√© mů¬ěete opalovat opalov√°n√≠ po cel√©m relaxovat. Beachfront'll naj√≠t na¬öi restauraci, kde mů¬ěete ochutnat jedinečn√© n√°dob√≠ a efektn√≠, schopn√© potě¬ö√≠ i ty nejn√°ročněj¬ö√≠ jaz√Ĺčky. Jezte při sledov√°n√≠ modr√© moře je jedinečn√Ĺ z√°¬ěitek, kter√Ĺ kombinuje chuť j√≠dla s radost√≠ zraku. Předkrmů, z√°kusek a ovoce jsou formou bufetu a umo¬ěn√≠ v√°m vybrat si, co se v√°m l√≠b√≠.
Klidn√©, ale centr√°ln√≠ poloha na¬öeho hotelu z něj čin√≠ ide√°ln√≠ m√≠sto pro rodiny s dětmi, ale i pro mlad√© lidi, kteř√≠ maj√≠ r√°di bavit.

z € 00,00
informace o po¬ěadavku
kde jsme