Vyberte si jazyk
Hotely DovolenŠ

RIVELLA'S HOTELS


Via Oriente, 72 - 30016 Lido di Jesolo (VE)
+39 0421 961122
+39 0421 961055

popis


Zlat√© pl√°¬ěe , kter√° se t√°hne mezi st√≠nu borovicov√©ho lesa a nejmoderněj¬ö√≠ a nejl√©pe vybaven√Ĺch tov√°ren Jadranu. Na pl√°¬ě Jesolo je ide√°ln√≠ pro sporty jako je pl√°¬ěov√Ĺ volejbal , windsurfing, plachtěn√≠ , venkovn√≠ fitness, hr√°t si s dětmi na hři¬öt√≠ch , nebo jen relaxovat na slunci , nebo se proj√≠t . A pl√°¬ě v popřed√≠ pro bezpečnost plavců , kter√Ĺ nab√≠z√≠ př√≠le¬ěitost k dovolen√© v celkov√© relaxaci .

Tyto hotely :
V dlouh√© p√≠sečn√© pl√°¬ěe v Lido di Jesolo , v bl√≠zkosti Ben√°tek se Rivella rodina organizuje svou dovolenou . Půl stolet√≠ zku¬öenost√≠ k va¬öim slu¬ěb√°m . Hotely pl√°¬ěi s baz√©nem a soukromou pl√°¬ě .

slu¬ěba


Rivella je Hotely, s řadou 4 a 3-hvězdičkov√© hotely - to v¬öe pl√°¬ěi s baz√©nem a soukromou pl√°¬ě√≠ - je schopen plnit za spr√°vnou cenu, touhy n√°ročn√© a rafinovan√© klientelu. Pro milovn√≠ky luxusu a relaxace, nab√≠z√≠ Park Hotel Ermitage, nepřekonateln√Ĺ 4-hvězdičkov√Ĺ tvaru vlo¬ěku v zelen√© o√°ze borov√©ho lesa. Pro ty, kteř√≠ se kromě luxusu a pohodl√≠, posiluj√≠c√≠ světla a ¬övih večern√≠ho a nočn√≠ho ¬ěivota pod√©l legend√°rn√≠ Via Bafile, nab√≠z√≠ Hotel and Residence Niagara 4 hvězdy, stejně jako luxusn√≠ Royal Aparthotel 3 hvězdy, je ide√°ln√≠ pro ty, kteř√≠ Chcete-li spojit jak pohodl√≠ hotelu a svobodu, ¬ěe pouze byt mů¬ěe přin√©st. Pro ty, kteř√≠ hledaj√≠ středn√≠ cestu mezi elegance a relaxace, slibuje Hotel La Bussola 3 hvězdy, kde jsou velk√© rodiny nebo p√°ry, jednoduch√Ĺ, oni se mohou tě¬öit na tich√© a klidn√© s kvalitou, kter√° odli¬öuje Dovolen√° podepsal Rivella!

z € 00,00
informace o po¬ěadavku
kde jsme