Vyberte si jazyk
Hotely Dovolen

HOTEL BEL AIR


popis


Tříhvězdičkový Hotel Bel Air je rodinný hotel v Riccione, který má vaší dovolené co nabídnout: pohodlí, zábavu a zábavu pro každého.
Strategicky umístěný jeden krok od pláže, 3hvězdičkový Hotel Bel Air v Riccione je tou správnou volbou pro ty, kteří jako vy hledají perfektní prostředí pro strávení zábavné dovolené na pláži s celou rodinou.
Každý pokoj je velký a světlý, s důrazem na nejmenší detaily. Zde najdete vše, co vaše rodina potřebuje: dospělí odpočívají mezi mnoha pohodlími, zatímco ti nejmenší spí klidně. Každý si najde svůj prostor i v propojených místnostech.

Všechny rodinné služby hotelu jsou navrženy tak, aby byla vaše dovolená na pláži v Riccione skutečným zážitkem, od zábavy po miniklub, od občerstvení po skupinové tance.

Kromě toho se 3hvězdičkový Hotel Bel Air nachází na skvělém místě, jeden krok od pláže v Riccione.
Ideální místo, ať už hledáte odpočinkovou a klidnou dovolenou u moře nebo jiskřivý víkend plný volného času s celou rodinou.

služba


Celá pláž je vám k dispozici.Vystupte pár metrů od hotelu a najdete přidružené plavčíky, které jsme vybrali, abychom vám umožnili vybrat si tu, kterou preferujete podle vašeho vkusu a potřeb. Poté se na pláži pobavíte se super animací hotelu Bel Air.

Hotel Bel Air je RELAX a ZÁBAVA pro celou rodinu.

Zůstaňte ve spojení s zaručenou wi-fi v celém hotelu a prozkoumejte Riccione a Riviéru s bezplatným servisem kol.

Hotel Bel Air je TOP SLUŽBY.

Kouzelná párty atmosféra, se SUPER ANIMACE Hotelu Bel Air si můžete užít nádherné večery se svými nejmenšími, exkluzivně pro vás jako host Bel Air!

Hotel Bel Air je PÁRTY A ŠTĚSTÍ.

z € 0
informace o požadavku
kde jsme