Vyberte si jazyk
Hotely DovolenŠ

HOTEL LA CARAVELLA


Via Catullo, 12 - 47814 Bellaria Igea Marina (RN)
+39 0541 331035
+39 0541 339084

popis


V√≠t√°me V√°s na Hotel La Caravella pohostinnost je ve věcech ka¬ěd√Ĺ den , je přirozen√Ĺ způsob, jak přiv√≠tat na¬öe př√°tele hosty s √ļsměvem , je v dobr√Ĺch věc√≠, kter√© n√°m slou¬ě√≠, a pečlivosti, s jakou si mysl√≠me, ¬ěe z potřeb těch, kteř√≠ chtěj√≠ vychutnat dobrou dovolenou .

23 pohodln√Ĺch pokojů , zdravou kuchyni a pozorn√Ĺ k dobr√Ĺm chut√≠ Romagna , jen p√°r kroků od pl√°¬ěe , od Gelso park a pě¬ö√≠ z√≥ně centra města Igea Marina jsou prvn√≠ informace, kter√© chceme ř√≠ct.

Rodinn√Ĺ. V bl√≠zkosti pl√°¬ěe . Vlastn√≠ parkovi¬ötě . Kur√°toři kuchyně .

slu¬ěba


V¬öechny na¬öe pokoje maj√≠ vlastn√≠ koupelnu se sprchou , vysou¬öečem vlasů , balkon, barevnou televiz√≠ , telefonem, klimatizac√≠ a trezorem.

Z kuchyně v La Caravella přij√≠t jen dobr√© věci: denn√≠ v√Ĺběr z menu masa nebo ryb , chutn√© bufet vařen√© a syrov√© zeleniny , masa a s√Ĺrů v na¬ö√≠ oblasti . Teresa a Marisa představ√≠ nejlep¬ö√≠ j√≠dla z m√≠stn√≠ tradice , se zaměřen√≠m na m√≠stn√≠ produkci a připravit zdrav√© a origin√°ln√≠.

Sn√≠daně je nejlep¬ö√≠ způsob, jak zač√≠t dobr√Ĺ den a na¬öeho bohat√©ho bufetu pečiva , su¬öenek a dom√°c√≠ kol√°če jistě dal v dobr√© n√°ladě .

Hotel La Caravella děti jsou nejv√≠ce zvl√°¬ötn√≠ host√© . Pro ty nejmen¬ö√≠ jsou k dispozici sedadla, koč√°rků j√≠t na pl√°¬ě , leh√°tka a dětsk√© post√Ĺlky pro pokoje.

Vlastn√≠ parkovi¬ötě . V bl√≠zkosti pl√°¬ěe .

z € 37,00
informace o po¬ěadavku
kde jsme